logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Bardzo udana VII Międzynarodowa Konferencja ETICS

9 i 10 września 2021 r. w Ożarowie Mazowieckim odbyła się VII Międzynarodowa Konferencja ETICS, największe, krajowe spotkanie branży ociepleniowej, organizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń. Na forum spotkało się 136 osób z Polski oraz innych, europejskich krajów, wśród nich przedstawiciele producentów ETICS, dostawców surowców, ośrodków naukowo-badawczych, stowarzyszeń branżowych oraz prasy.

Czytaj więcej...

XX FORUM TERMOMODERNIZACJA 2021

W imieniu Zrzeszenia Audytorów Energetycznych serdecznie zapraszamy na XX Forum Termomodernizacja 2021, które odbędzie się w Warszawie 6 października 2021 r. w budynku Tower -Service ul. Tytusa Chałubińskie go 8. Głównym tematem tegorocznego Forum będzie

Czytaj więcej...

VII Międzynarodowa Konferencja ETICS już we wrześniu!

 

9-10 września 2021 r. w Ożarowie Maz odbędzie się siódma edycja Międzynarodowej Konferencji ETICS, corocznego wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO). W tym roku jego GŁÓWNYM tematem będzie rola ociepleń na drodze do neutralności klimatycznej i ekologicznej gospodarki, do których dąży Unia Europejska.

Czytaj więcej...

VI Forum Budownictwo w Polsce 2022

7 października br. odbędzie się w Warszawie VI Forum Budownictwo w Polsce, zorganizowane przez PMR Market Expert. Wezmą w nim udział inwestorzy, wykonawcy i producenci materiałów budowlanych, aby omówić sytuację na rynku oraz strategię współpracy na kolejny rok.

Czytaj więcej...

Okna dachowe FAKRO z bezterminową gwarancją szyb hartowanych na rozbicie przez grad

Klimat w Polsce staje się coraz bardziej gwałtowny i nieprzewidywalny. Pojawiają się zjawiska, które do tej pory nie występowały, np. gwałtowne burze, dużej wielkości grad, bardzo silny wiatr. Duże bryłki lodu spadające z nieba mogą zniszczyć pokrycie dachowe, elewację, a nawet okna fasadowe. Pojawia się więc pytanie: co z oknami dachowymi, które narażone są na bezpośrednie działanie ulewnego deszczu, gradu czy wiatru?

Czytaj więcej...

Niskoemisyjny cement Vertua®

Firma CEMEX wprowadziła na polski rynek cement niskoemisyjny Vertua®. Pozwoli on znacznie zredukować ślad węglowy, a dzięki swoim właściwościom może z powodzeniem zastąpić cementy z grupy CEMI w produkcji betonu towarowego i prefabrykatów.

Czytaj więcej...