logo

ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

100 punktów za artykuły naukowe!

Zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki z 5 stycznia 2024 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, autorzy za publikację artykułów naukowych w miesięczniku „Materiały Budowlane” z dyscyplin: inżynieria lądowa, geodezja i transport; architektura i urbanistyka; inżynieriamateriałowa; inżynieria chemiczna; inżynieria mechaniczna, a także inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka, otrzymują 100 pkt.

mgr inż. Sławomir Śleziak, JORDAHL & PFEIFER Technika Budowlana Sp. z o.o.

Adres do korespondencji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Komfort użytkowania jest jednym z najważniejszych kryteriów, którymi współcześnie kieruje się potencjalny nabywca lub najemca mieszkania, biura czy lokalu usługowego. Inwestorzy świadomi oczekiwań klienta starają się sprostać tym wymaganiom. Odpowiadając na potrzeby rynku, jednocześnie chcą wyróżnić się wśród silnej konkurencji wyższym standardem inwestycji, przez który rozumiemy nie tylko dobrą lokalizację, piękną elewację czy luksusowe wnętrza, ale także komfort użytkowania. Podwyższony komfort, na który podczas użytkowania każdy z nas liczy, przyciąga klienta, któremu zależy na wygodzie, cieple, ciszy i finalnie – spokoju. 

 

 Zobacz więcej / Read more >>

Materiały Budowlane 12/2022, strona 148-149 (spis treści >>)