logo

ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

100 punktów za artykuły naukowe!

Zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki z 5 stycznia 2024 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, autorzy za publikację artykułów naukowych w miesięczniku „Materiały Budowlane” z dyscyplin: inżynieria lądowa, geodezja i transport; architektura i urbanistyka; inżynieriamateriałowa; inżynieria chemiczna; inżynieria mechaniczna, a także inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka, otrzymują 100 pkt.

dr inż. Andrzej Tomana, DatacompSp. z o.o.

Adres do korespondencji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnio ukazały się dwa ważne opracowania dla polskiego rynku użytkowników BIM:
- raport, w tym szablony dokumentów BIM przygotowane w ramach realizacji projektu „Cyfryzacja procesu budowlanego w Polsce – Mapa drogowa dla wdrożenia metodyki BIM w zamówieniach publicznych”, realizowanego przez Ministerstwo Rozwoju (obecnie Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii) we współpracy z PwC i wspieranego przez Komisję Europejską (zainteresowani mogli od ok. roku przyglądać się kolejnym etapom pracy zespołu ministerialnego i uczestniczyć w spotkaniach online);

 

 

 

Zobacz więcej / Read more >>

Materiały Budowlane 10/2020, strona 59-60 (spis treści >>)