logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Z radością informujemy, że zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z  21 grudnia 2021 r. o zmianie i sprostowaniu komunikatu w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych autor za publikację artykułu w czasopiśmie naukowym MATERIAŁY BUDOWLANE otrzymuje 100 pkt.

mgr inż. arch. Grzegorz Wilk, BIM LAB – Grzegorz Wilk

Adres korespondencyjny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proces tworzenia projektów w standardzie BIM możemy śmiało porównać do najpopularniejszej zabawy z dzieciństwa, jaką jest budowanie z klocków. Projektant dostaje zadanie, które realizuje, łącząc ze sobą różne komponenty składające się na budowlę. Podobnie jak w zabawie klockami o rezultacie decyduje różnorodność dostępnych klocków. Wykorzystując kilka generycznych (ogólnych) typów klocków, będziemy wstanie doprowadzić projekt tylko do fazy koncepcyjnej lub stworzymy budowlę, której żaden rodzic nie będzie w stanie rozpoznać bez naszej opowieści podpartej żywiołową gestykulacją. 

  

 

Zobacz więcej / Read more >>

Materiały Budowlane 8/2020, strona 59-60 (spis treści >>)