logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Po okresie dynamicznych zmian prawnych i kadrowych oraz seriach dwucyfrowych wzrostów, zastanawiamy się wspólnie, co dla sektora budownictwa przyniosą nadchodzące miesiące i kolejny rok. Pomimo optymistycznych nastrojów, dalsze wzrosty dla branży pociągają także większe wyzwania. Jakie? O tym liderzy sektora budownictwa i infrastruktury porozmawiają podczas dorocznego Forum PMR: Budownictwo w Polsce 2020, 10 października br. w Warszawie.

Co o nadchodzących miesiącach mówią twarde wskaźniki i prognozy analityków?
O tym tradycyjnie będą mieli okazję przekonać się uczestnicy jesiennego Forum Budownictwo w Polsce, organizowanego przez firmę PMR. To miejsce, gdzie co roku zarządy firm wykonawczych, inwestorów i producentów materiałów budowlanych spotykają się wspólnie omówić sytuację w sektorze budownictwa i nieruchomości - scenariusze rozwoju po zmianach i optymalne strategie na nadchodzący rok. To także okazja do zapoznania w pierwszej kolejności z najnowszymi danymi pochodzącymi z premierowego raportu PMR: „Sektor budowlany w Polsce, II połowa 2019 - Analiza rynku i prognozy rozwoju 2019-2024”.

Branżowa debata roku – plany i najważniejsze tematy
Dzięki obecności ponad 150 kluczowych graczy, doroczne Forum PMR Budownictwo w Polsce, jest miejscem pozyskania wiedzy i oceny potencjału w sektorze. To przede wszystkim przestrzeń na pogłębienie relacji i omówienie możliwości współpracy w nadchodzących miesiącach. Oparcie dla rozmów stanowią najnowsze dane makroekonomiczne, wskaźniki i prognozy PMR – w szczególności dotyczące sektorów: mieszkaniowego, komercyjnego, infrastruktury a także rynku materiałów budowlanych.

W tym roku, swoją oceną i planami rozwoju, podzielą się przedstawiciele zarządu, m.in.: Erbud, Unibeb, PORR, Polimex-Mostostal, Doraco, Mirbud, Trakcja PRKiI, Strabag, Mostostal-Warszawa, Eurovia, Robyg, Selena, Grupa PSB Handel i inni. O perspektywach rozwoju polskiej gospodarki na tle UE powie zaś gość specjalny prof. Witold Orłowski. Partnerem wydarzenia jest PZPB. Pełny program wydarzenia dostępny jest TUTAJ.

Celem dorocznego wspólnego spotkania wykonawców, inwestorów i producentów materiałów budowlanych jest uzyskanie rzetelnej oceny rynku i informacji o przesunięciach rzutujących na planowane strategie 2020. Pakiet najnowszych danych wraz z informacjami o planach liderów to dobry sposób na uzyskanie bezpośrednich odpowiedzi na pytania o kształt sektora i przyszłych kierunków rozwoju. Warto tu być!

Więcej informacji o wydarzeniu: www.forum-budownictwo.com

Źródło: PMR