logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

W dniach 3-5 kwietnia 2019 r. na Politechnice Gdańskiej odbędzie się III Studencka Konferencja Mosty i Tunele zorganizowana przez Koło Naukowe MOST WANTED.

Jest to już trzecia edycja Studenckiej Konferencji Mosty i Tunele (Studenckich MiTów), czyli konferencji naukowej stworzonej przez studentów budownictwa skierowana do wszystkich pragnących poszerzyć swoja wiedzę z zakresu mostownictwa, tuneli oraz geotechniki.

Pomysł na realizację wydarzenia powstał na Politechnice Warszawskiej w celu poszerzenia wiedzy technicznej studentów, publikacji prac naukowych młodych inżynierów oraz integracji środowiska branżowego i krajowych kół naukowych. Konferencja ma charakter obiegowy, co oznacza, że każda edycja odbywa się na innej uczelni. Młodzi Mostowcy Politechniki Gdańskiej są następcami studentów Politechniki Śląskiej z Koła Naukowego Pylon. 

Podczas trzydniowej konferencji zostanie przeprowadzony konkurs na „Najlepszy MiTyczny Referat”, przedsiębiorstwa i organizacje związane z tematyką mostową oraz geotechniczną wygłoszą prezentacje i uczestnicy będą mieli okazję poznać Gdańsk i jego najpiękniejsze punkty w trakcie wycieczki.

Więcej informacji: mostyitunele.wordpress.com oraz facebook.com/studenckie.mity

Jednym z patronów medialnych wydarzenia jest miesięcznik "Materiały Budowlane".

 

Zespół Organizatorów KN Most Wanted

03.02.2019 r.