logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

30 listopada 2018 r. w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku odbędzie się V jubuleuszowa edycja konferencji „Konstrukcje Budowlane”, organizowana przez Instytut PWN. Zaproszeni prelegenci podzielą się z uczestnikami doświadczeniem związanym m.in. z projektowaniem i budową muzeum.

Zapraszamy do udziału w konferencji „Konstrukcje Budowlane 2018”, która odbędzie się 30 listopada 2018 r. Jest to już V jubileuszowa edycja wydarzenia, organizowanego przez Instytut PWN, w najciekawszych konstrukcyjnie budynkach w Polsce. Tym razem organizatorzy zapraszają do Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku (Plac Władysława Bartoszewskiego 1, Gdańsk). Budynek muzeum to obiekt, która sięga 14 metrów pod ziemię i ma 40 m w najwyższym punkcie. Ponad 23 tys. m2 powierzchni, 6 kondygnacji podziemnych oraz 8 naziemnych wymagało zastosowania ciekawych rozwiązań projektowych, technologicznych i materiałowych.

Zaproszeni prelegenci podczas wykładów podzielą się swoim doświadczeniem, związanym z projektowaniem i budową muzeum. Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z niekwestionowanymi autorytetami takimi, jak prof. dr hab. inż. Włodzimierz Starosolski, prof. dr hab. inż. Michał Knauff oraz mgr inż. Wiesław Bocheńczyk, którzy od lat czuwają nad programem wydarzenia.  

Tradycyjnie w trakcie konferencji odbędzie się wycieczka po budynku poprowadzona przez projektanta konstrukcji i architekta Muzeum II Wojny Światowej, w trakcie której będzie się można dowiedzieć o najciekawszych i innowacyjnych rozwiązaniach konstrukcyjno-architektonicznych.

Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do praktyków z branży budowlanej, inżynierów budownictwa, konstruktorów i ekspertów budowlanych, osób związanych z wykonawstwem i nadzorem budowlanym, projektantów, pracowników administracji budowlanej.

Partnerami merytorycznymi konferencji są: DAFA - Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad, Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, PZITB.

Więcej informacji na stronie: www.instytutpwn.pl/konferencja/konstrukcje

Źródło: Instytut PWN

18.10.2018 r.