logo

ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

100 punktów za artykuły naukowe!

Zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki z 5 stycznia 2024 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, autorzy za publikację artykułów naukowych w miesięczniku „Materiały Budowlane” z dyscyplin: inżynieria lądowa, geodezja i transport; architektura i urbanistyka; inżynieriamateriałowa; inżynieria chemiczna; inżynieria mechaniczna, a także inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka, otrzymują 100 pkt.

mgr inż. Bartosz Stasieńko, JORDAHL&PFEIFER Technika Budowlana Sp. z o.o.

Adres do korespondencji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zalety belek hybrydowych PFEIFER Hybridbeam® oraz elastyczność rozwiązań z ich użyciem korzystnie wpływają na całkowity koszt inwestycji i realne zyski zarówno dla inwestorów, jak i późniejszych użytkowników obiektów. Gotowe rozwiązania techniczne z zastosowaniem belek PFEIFER Hybridbeam® poprawiające funkcjonalność budynków mogą znacznie ułatwić prace projektowe architektów, konstruktorów oraz przedstawicieli innych branż, dając także nowe możliwości kształtowania przestrzeni użytkowej. 

 

Zobacz więcej / Read more >>

Materiały Budowlane 06/2022, strona 46-47 (spis treści >>)