logo

ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

100 punktów za artykuły naukowe!

Zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki z 5 stycznia 2024 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, autorzy za publikację artykułów naukowych w miesięczniku „Materiały Budowlane” z dyscyplin: inżynieria lądowa, geodezja i transport; architektura i urbanistyka; inżynieriamateriałowa; inżynieria chemiczna; inżynieria mechaniczna, a także inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka, otrzymują 100 pkt.

Wywiad z dr. inż. Jackiem Michalakiem nowym Prezesem Zarządu Stowarzyszenia na rzecz Systemów Ociepleń (SSO).

W czerwcu br. Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia na rzecz Systemów Ociepleń (SSO) wybrało nowy zarząd. Pan został jego prezesem. Co zdecydowało, że będąc osobą niezwykle zajętą, choćby z racji zajmowanego stanowiska wiceprezesa w firmie Atlas oraz prowadzenia galerii Atlas Sztuki podjął się Pan kierowania Stowarzyszeniem?

Jacek Michalak: Z rynkiem materiałów budowlanych związany jestem zawodowo prawie osiemnaście lat, pracując przez cały ten okres dla jednej firmy. Kierowanie SSO to nowe doświadczenie na drodze mojego rozwoju zawodowego. Nasze Stowarzyszenie to organizacja, której członkowie mają wspólne cele i zainteresowania, jednak reprezentują różne podmioty gospodarcze. Wielu z nich rywalizuje na rynku. Przewodzenie SSO jest więc dla mnie interesującym nowym wyzwaniem i wiąże się z ogromną odpowiedzialnością.

Przeczytaj cały artykuł >>

Materiały Budowlane 9/2013, strona 74-75 (spis treści >>)