logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Z radością informujemy, że zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z  21 grudnia 2021 r. o zmianie i sprostowaniu komunikatu w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych autor za publikację artykułu w czasopiśmie naukowym MATERIAŁY BUDOWLANE otrzymuje 100 pkt.

Zdaniem wykonawców udział kleje i fugi MAPEI są najlepsze na rynku. Wskazują na to wyniki rankingu Budowlana Marka Roku 2013, prowadzonego przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o., w którym MAPEI zdobyła aż siedem tytułów. Wygrywając m.in. po raz szósty z rzędu w obydwu najważniejszych dla firmy kategoriach produktowych - „Kleje do płytek” i „Fugi”.

Tegoroczny ranking budowlanych marek roku przyniósł MAPEI siedem tytułów. By wyłonić laureatów firma ASM przeprowadziła łącznie 1799 wywiadów z wykonawcami. W poszczególnych kategoriach asortymentowych wykonawcy odpowiadali na trzy pytania: o markę o najwyższej jakości, markę o najlepszej relacji ceny do jakości oraz markę, którą stosują najczęściej. Za każdym razem respondenci mogli podać tylko jedną markę, a tytuł Budowlanej Marki Roku 2013 zdobywała ta o najwyższej ocenie ważonej z wyżej podanych kryteriów.

Budowlana Marka Roku 2013 MAPEI

Wyróżnienia MAPEI:

  • Złoty Champion Roku 2013 w kategorii „Kleje do płytek”
  • Złoty Champion Roku 2013 w kategorii „Fugi”
  • Złota Budowlana Marka Roku 2013 w kategorii „Kleje do płytek”
  • Złota Budowlana Marka Roku 2013 w kategorii „Fugi”
  • Brązowa Budowlana Marka Roku 2013 w kategorii „Masy uszczelniające – Silikony”
  • Srebrna Budowlana Marka Roku 2013 w kategorii „Marka przyjazna fachowcom”
  • Srebrna Budowlana Marka Roku 2013 w klasyfikacji generalnej.

Tytuły Złotego Championa 2013 są efektem szóstej z rzędu wygranej MAPEI w obydwu najważniejszych dla firmy kategoriach produktowych, czyli  „Kleje do płytek” i „Fugi”.

Zdjęcie: MAPEI Polska