logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Z radością informujemy, że zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z  21 grudnia 2021 r. o zmianie i sprostowaniu komunikatu w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych autor za publikację artykułu w czasopiśmie naukowym MATERIAŁY BUDOWLANE otrzymuje 100 pkt.

Publikujemy oświadczenie firmy CEMEX Polska Sp. z o.o., które otrzymaliśmy po opublikowaniu w "Materiałach Budowlanych" nr 2/2013 artykułu na temat uszkodzeń na pasie startowym lotniska w Modlinie.

W związku z artykułem pt. Uszkodzenia na pasie startowym lotniska Modlin", opublikowanym w miesięczniku "Materiały Budowlane" nr 2/2013 str. 67, firma CEMEX Polska Sp. z o.o. zażądała opublikowania następującej informacji.

OŚWIADCZENIE

CEMEX Polska Sp. z o.o. oświadcza, że jako sprzedający kruszywo firmie DSH, wykonawcy pasa na lotnisku w Modlinie, nie deklarowała wobec kupującego przydatności sprzedawanego kruszywa do betonów na nawierzchnie lotniskowe i zaznacza, że firma DSH otrzymała rzetelną informację o właściwościach naszych kruszyw.

CEMEX Polska Sp. z o.o.
Członkowie Zarządu
Włodzimierz Chołuj, Tadeusz Radzięciak