logo

ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z 17 lipca 2023 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, autorzy za publikację artykułu naukowego w miesięczniku MATERIAŁY BUDOWLANE otrzymują 140 pkt.

Road Show Misja Innowacja to cykl spotkań organizowanych w całej Polsce przez firmę Baumit. Przedsięwzięcie skierowane jest do firm wykonawczych, które zaiteresowane są podnoszeniem standardów pracy, kwalifikacji i wiedzy swoich ekip budowlanych.

Spotkania Baumit Road Show Misja Innowacja mają na celu przede wszystkim wymianę wiedzy na temat najnowocześniejszych technologii, innowacyjnych materiałów budowlanych oraz prawidłowego wykonawstwa. Tematyka szkoleń dotyczy głównie termoizolacji budynków, gdyż ten właśnie temat wzbudza największe zainteresowanie wśród uczestników. Słuchacze zapoznają się z zaletami kompletnych systemów ociepleń Baumit open, Baumit Star, samoczyszczących tynków i farb Nanopor, kotew do montażu ociepleń Baumie StarTrack jak również największej w Europie palety kolorów tynków i farb elewacyjnych Baumit Life.
Szkolenia dedykowane są firmom budowlanym działającym gównie na rynku domów jednorodzinnych oraz partnerom handlowym zaangażowanym w realizację projektów budowlanych.

Podczas spotkań firmy wykonawcze mogą przystąpić do programu Baumit Specgrupa. Jej członkowie otrzymują wiele przywilejów, m.in. możliwość korzystania z ofert promocyjnych Baumit, promocję swojej firmy na stronie www.baumit.com czy też porady przedstawicieli firmy Baumit podczas realizacji inwestycji.