logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Z radością informujemy, że zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z  21 grudnia 2021 r. o zmianie i sprostowaniu komunikatu w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych autor za publikację artykułu w czasopiśmie naukowym MATERIAŁY BUDOWLANE otrzymuje 100 pkt.

12 grudnia br. w Monachium odbędzie się 74. konferencja EUROCONSTRUCT. Uczestnicy będą mieli okazję omówienia perspektyw rozwoju budownictwa europejskiego do 2015 roku. A także poznania aktualnej sytuacji na kluczowych rynkach budowlanych na świecie.

Konferencje EUROCONSTRUCT skierowane są do osób zarządzających i decydujących o strategii przedsiębiorstw działających na europejskim rynku budowlanym. W tym firm budowlanych i deweloperskich, producentów i dostawców materiałów budowlanych oraz sprzętu i maszyn, biur projektowych i architektonicznych. Tematyka spotkania zainteresuje również przedstawicieli banków, rządowych i regionalnych agend oraz izb budowlanych, a także stowarzyszeń gospodarczych.

74. EUROCONSTRUCT odbędzie się 12 grudnia 2012 r. w Monachium (Niemcy), w hotelu Bayerischer Hof, Promenadeplatz 2-6. Organizatorzy przygotowali dwie sesje. Rano omówione zostaną perspektywy budownictwa europejskiego do 2015 roku. Zaś po południu - aktualna sytuacja i kierunki rozwoju kluczowych rynkach budowlanych na świecie: w Ameryce (USA, Kanada, Meksyk, Brazylia), na Dalekim Wschodzie (Chiny, Indie, Korea Południowa, Japonia), w Rosji i Azji Środkowej (Kazachstan, Uzbekistan, Azerbejdżan) oraz w Turcji.

Spotkanie będzie też okazją do spotkania z ekspertami Eurconstruct, a także przedstawicielami największych firm działających na światowym rynku budowlanym.

Więcej informacji i rejestracja na konferencję >>