logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z 1 grudnia 2021 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych Autor za publikację artykułu w czasopiśmie naukowym MATERIAŁY BUDOWLANE otrzymuje 40 punktów

Pod koniec lipca br. Grupa PSB uruchomiła dwa kolejne markety budowlane sieci PSB-Mrówka. Tym samym sieć liczy już 121 sklepów. 

Market budowlany w Opalenicy

Pierwszy market budowlany powstał w Opalenicy (powiat Nowy Tomyśl). Sklep otworzyły 27 lipca br. Gminne Składy z Opalenicy. Powierzchnia handlowa PSB-Mrówka w Opalenicy wynosi 1400 mkw., a pracuje w nim 20 osób.
Jest to 120 sklep Mrówka w sieci marketów budowlanych PSB.
Miasto Opalenica liczby 9400 mieszkańców, zaś powiat nowotomyski (woj. wielkopolskie) ok. 73 tys.

PSB-Mrówka w Rzeczycy

Dzień później 28 lipca br. w Rzeczycy (woj. łódzkie) został otwarty market Mini-Mrówka. Sklep zajmuje 450 mkw. powierzchni sprzedaży i pracuje w niej 6 osób. Market budowlany powstał z przekształcenia składu budowlanego, w którym do tej pory zaopatrywali się głównie wykonawcy z okolicznych miejscowości. Żeby przyciągnąć klientów asortyment marketu został wzbogacony o produkty wyposażenia domu, AGD, ogród, narzędzia oraz dodatkowo zwiększono dział farb i chemii budowlanej. Dla kupujących przygotowywana będzie specjalna gazetka promocyjna.
Gmina Rzeczyca liczy 5000 mieszkańców, położona jest w powiecie tomaszowskim. PSB-Mrówka w Rzeczycy to już 121 sklep w sieci Grupy PSB.