logo

ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

100 punktów za artykuły naukowe!

Zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki z 5 stycznia 2024 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, autorzy za publikację artykułów naukowych w miesięczniku „Materiały Budowlane” z dyscyplin: inżynieria lądowa, geodezja i transport; architektura i urbanistyka; inżynieriamateriałowa; inżynieria chemiczna; inżynieria mechaniczna, a także inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka, otrzymują 100 pkt.

mgr inż.Marcin Kowalski, Titan Polska Sp. z o.o.

Adres do korespondencji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Na rynku dostępnych jest wiele technologii zabezpieczania wykopów. Lekki, wydajny i bezpieczny system aluminiowych obudów LITEBOX (fotografia) jest niezastąpiony w warunkach gęstej zabudowy miejskiej, w przypadku układania w wykopach m.in. kabli, rur wodociągowych i gazowych, czy prowadzenia napraw lub prac kontrolnych. Bez względu na głębokość i szerokość wykopu oraz stopień trudności, system pozwala w łatwy sposób zabezpieczyć wszystkie powszechnie wykonywane wykopy.  

Materiały Budowlane 2/2024, strona 71-72 (spis treści >>)