logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Z radością informujemy, że zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z  21 grudnia 2021 r. o zmianie i sprostowaniu komunikatu w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych autor za publikację artykułu w czasopiśmie naukowym MATERIAŁY BUDOWLANE otrzymuje 100 pkt.

mgr inż. Krzysztof Nosal, Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych; Oddział Szkła i Materiałów Budowlanych w Krakowie
mgr inż. Anna Huczko, Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych; Oddział Szkła i Materiałów Budowlanych w Krakowie

Adres do korespondencji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Systemy ociepleń wykończone płytkami klinkierowymi, z kamienia naturalnego czy ceramicznymi stanowią nowoczesną, a zarazem ciekawą alternatywę dla standardowych systemów ociepleń ścian zewnętrznych. Ponadto cechują się dużą odpornością udarową oraz na agresję mikrobiologiczną. Efekty te wpływają na popularność stosowania wykończenia elewacji budynków w postaci okładzin ceramicznych. 

 

Materiały Budowlane 01/2022, strona 32-33 (spis treści >>)