logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Z radością informujemy, że zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z  21 grudnia 2021 r. o zmianie i sprostowaniu komunikatu w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych autor za publikację artykułu w czasopiśmie naukowym MATERIAŁY BUDOWLANE otrzymuje 100 pkt.

Komitet Organizacyjny Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku 2010” kontynuuje prace nad kolejną XV Jubileuszową Edycją Konkursu.

 

Konkurs skierowany jest do wykonawców, inwestorów i projektantów. Obiekty zmodernizowane, remontowane, przebudowane, zgłaszane przez Państwa do Konkursu, powinny zostać oddane do eksploatacji /po przebudowie/ do końca 2010 roku. Do XV Edycji Konkursu zgłoszono już ponad 100 obiektów, a z pośród nich do II Finałowego Etapu zgłosiło się już 8 obiektów. Zgłoszenia przyjmowane są do końca lutego 2011 roku. Komitet Organizacyjny Konkursu podjął decyzję o rozszerzeniu zakresu tematycznego konkursu "Modernizacja Roku 2010" o kategorię "Modernizacje EURO 2012". Zachęcamy więc do zgłaszania realizacji, które wpisują się w ten zakres tematyczny. Szczegóły na www.modernizacjaroku.pl W gronie patronów medialnych jubileuszowej edycji konkursu „Modernizacja Roku” jest miesięcznik „Materiały Budowlane”.