logo

ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z 17 lipca 2023 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, autorzy za publikację artykułu naukowego w miesięczniku MATERIAŁY BUDOWLANE otrzymują 140 pkt.

Firma Farby KABE Polska otrzymała Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu podczas XX Wielkiej Gali Business Centre Club.

 

22 stycznia br. po raz siedemnasty w Teatrze Wielkim  odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu, wieńcząca XX edycję konkursu Lider Polskiego Biznesu. Podczas części oficjalnej Gali wręczono 23 nominacje do tytułu Lidera Polskiego Biznesu, a 11 Laureatów otrzymało  Złote Statuetki.

 

Wśród Laureatów nagrodzonych Złotą Statuetką  znalazła się firma  Farby KABE Polska   oraz jej  Prezes Ryszard Szajter .

LIDER

Wyróżnienia te przyznano  za imponujący rozwój, stałe wzbogacanie oferty produktowej oraz działania proekologiczne.
W zgłoszeniu do konkursu na Lidera Polskiego Biznesu Farby KABE Polska   przedstawiła swoje wyniki finansowe oraz informacje na temat: jakości  i nowoczesności produktów, inwestycji i działalności innowacyjnej, a także dbałości o środowisko naturalne i działalności filantropijnej. Weryfikacji w tegorocznej edycji Liderów Polskiego Biznesu poddały się 73 firmy.
Organizatorem konkursu jest Business Centre Club.