logo

ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z 17 lipca 2023 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, autorzy za publikację artykułu naukowego w miesięczniku MATERIAŁY BUDOWLANE otrzymują 140 pkt.

11-14 stycznia 2011 w Poznaniu odbędą się XX jubileuszowe targi BUDMA. Tradycyjnie weźmie w nich udział reakcja miesięcznika „Materiały Budowlane” oraz kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska. Dotychczasowe zainteresowanie udziałem w targach BUDMA2011 przerosło oczekiwania organizatorów. Swój udział w targach potwierdziło wielu liderów rynku. Jubileusz zachęcił do udziału także liczne firmy, które do tej pory nie prezentowały swojej oferty na targach Budma. Wśród wystawców i tym razem licznie reprezentowane są firmy zagraniczne. Zorganizowane zostaną narodowe wystąpienia firm z Białorusi, Chin, Finlandii, Francji, Hiszpanii i Rumunii.
Tematem przewodnim tegorocznej BUDMY jest  „Zrównoważone budownictwo - Inwestycja w przyszłość". Tematyka targów obejmować będzie wszystkie etapy realizacji inwestycji budowlanej - od projektowania, prac gruntowych oraz sprzętu budowlanego na placu budowy, przez elementy konstrukcyjne, ściany i elewacje, stropy, posadzki, stolarkę otworową, drzwi, dachy, chemię budowlaną i ceramikę łazienkową,  po systemy wykończeniowe i systemy zarządzania budynkiem.
Atutem BUDMY jest nowoczesna, interaktywna formuła targów. Ekspozycję wzbogacają liczne przestrzenie specjalne i dynamiczne pokazy, na których w atrakcyjny i widowiskowy sposób prezentowane są najnowsze technologie i materiały budowlane.
Targom BUDMA 2011 towarzyszyć będzie wyjątkowo bogaty program wydarzeń. Obok kilkudziesięciu specjalistycznych konferencji tematycznych (m.in. Debata na temat zrównoważonego budownictwa, Dzień Architektury, Dzień Urbanistyki,  Dzień Inżyniera Budownictwa, Kongres Dekarzy Polskich) odbędzie się także wiele prezentacji, warsztatów i pokazów m.in. Warsztaty dla parkieciarzy czy Mistrzostwa glazurników. Równolegle odbędą się Targi Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-tech oraz Centrum Budownictwa Sportowego – Sport, Rekreacja, Welness&Spa.