logo

ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z 17 lipca 2023 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, autorzy za publikację artykułu naukowego w miesięczniku MATERIAŁY BUDOWLANE otrzymują 140 pkt.

Uwaga? Poszukujemy firm, które mogłyby przekazać materiały poglądowe (tablice, plansze reklamowe z wyrobami firmy, ekspozycje wyrobów firmy z przeznaczeniem do demonstracji podczas lekcji, katalogi itp.) dla Zespołu Szkół Zawodowych w Janowie Lubelskim. Materiały te stanowiłyby wyposażenie nowotworzonej pracowni przedmiotów zawodowych budowlanych oraz drzewnych.

Zainteresowane firmy mogą kontaktować się  w tej sprawie z naszą redakcją (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)  lub bezpośrednio ze szkołą: www.zszjanow.ddl2.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel/fax. 15 - 8724015.
Z góry dziękujemy za pomoc.