logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Z radością informujemy, że zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z  21 grudnia 2021 r. o zmianie i sprostowaniu komunikatu w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych autor za publikację artykułu w czasopiśmie naukowym MATERIAŁY BUDOWLANE otrzymuje 100 pkt.

INTERBUD - budowlane centrum Polski

Za niecałe dwa tygodnie Łódź stanie się największym w Polsce centrum budownictwa. Wszystko za sprawą siedemnastej edycji Targów Interbud. Przez cztery dni, między 11 a 14 lutego swoją ofertę zaprezentuje blisko 400 wystawców. Wśród nich jest redakcja miesięcznika „Materiały Budowlane” i kwartalnika "Wokół Płytek Ceramicznych" (pawilon nr 1, stoisko nr 16).

Oprócz polskich firm, będzie można spotkać przedsiębiorców z różnych państw,
a najciekawszą ekspozycję przygotowali między innymi wystawcy z Austrii, Egiptu
i Niemiec. Na Targach Interbud obecni będą producenci materiałów budowlanych, wyposażania wnętrz, okien i drzwi, wykonawcy i firmy usługowe.
Wiadomo już, że impreza będzie największym w Polsce spotkaniem inwestorów indywidualnych i jednym z dwóch najważniejszych wydarzeń w roku dla całej branży. Pracownicy firmy Interservis, którzy organizują Interbud spodziewają się, że jak co roku łódzkie tereny targowe odwiedzi nawet 30 tysięcy osób.
Dla budujących i remontujących
Ci, którzy zamierzają wybudować dom, albo dopiero rozpocząć inwestycję - na targach Interbud - będą mogli poznać ofertę wykonawców, a później z łatwością porównać ceny producentów wszystkich potrzebnych materiałów i urządzeń. Pomogą w tym na pewno firmy doradcze, które także będą obecne na targach. Dodatkowo przedstawiciele instytucji finansowych opowiedzą o najnowszych zmianach w polityce kredytowej, pomogą
w uzyskaniu zabezpieczenia na planowaną inwestycję.
Dla poszukujących
Jednym z ważniejszych elementów targowej ekspozycji będzie oferta domów i mieszkań, podczas której pokazane zostaną nowe inwestycję polskich deweloperów i projekty realizowane na lokalnym rynku. Obecni będą przedstawiciele prawie wszystkich polskich Towarzystw Budownictwa Społecznego, a każdy zwiedzający będzie miał szansę porozmawiać z architektami oraz zdobyć budowlane poradniki i wydawnictwa.
Dla specjalistów
Przez cztery targowe dni odbędzie się kilkadziesiąt konferencji, seminariów i branżowych spotkań. Wśród nich nowością będą warsztaty poświęcone technikom public relations
w budownictwie oraz szkolenie z pozyskiwania unijnych dotacji. Organizatorzy targów przygotowują również Forum Budownictwa Wiejskiego i ogólnopolską konferencję nadzoru budowlanego.
Dla wszystkich zwiedzających
Szczegóły dotyczące targów można odnaleźć na stronie internetowej www.interservis.pl, gdzie organizatorzy na bieżąco informują o kolejnych wydarzeniach towarzyszących
i zapowiadają budowlane premiery.