logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Firma ROCKWOOL Polska przygotowała nową wersję serwisu internetowego www.rockwool.pl. Jest on odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku dotyczące dostępu do rzetelnej informacji o właściwej izolacji budynków i skutecznych sposobach oszczędzania energii w budownictwie.

Serwis został przygotowany pod kątem różnych grup odbiorców – projektantów, inwestorów, wykonawców. Sekcja dla projektantów zawiera m.in.programy obliczeniowe, służące do właściwego doboru izolacji w projektowanym budynku i bibliotekę rysunków technicznych.W sekcji dla wykonawców znajdują się praktyczne wskazówki dotyczące właściwego montażu ocieplenia ze skalnej wełny mineralnej. Natomiast inwestorzy znajdą pożyteczne porady na temat energooszczędnego budownictwa, z których skorzystać mogą nie tylko profesjonaliści budowlani, ale także wszystkie osoby zainteresowane tym zagadnieniem.

Szczególną uwagę warto także zwrócić na nową sekcję poświęconą termomodernizacji - zakładkę Remont. Krok po kroku można tutaj prześledzić, jak prawidłowo przeprowadzić termomodernizację i jak przy tej okazji skorzystać z jej finansowania w ramach środków Funduszu Termomodernizacji i Remontów. W tej sekcji znajdują się także odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące sposobów i metod ocieplenia istniejących inwestycji.

W nowym serwisie rozbudowana została także sekcja Doradztwo. Zawiera wiele przydatnych narzędzi i wskazówek służących do doboru optymalnych rozwiązań i produktów do izolacji. Znajdują się tutaj także porady wykonawcze oraz pełna dokumentacja produktowa. Użytkownicy nowego serwisu znajdą w nim również informacje o aktualnych ofertach promocyjnych firmy oraz prowadzonych przez nią akcjach czy konkursach dla klientów, a także - po raz pierwszy - cennik produktów ROCKWOOL.

Sprawne i proste korzystanie z zasobów witryny ułatwiają natomiast przejrzysty układ zawartości oraz atrakcyjna szata graficzna.