logo

ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

100 punktów za artykuły naukowe!

Zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki z 5 stycznia 2024 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, autorzy za publikację artykułów naukowych w miesięczniku „Materiały Budowlane” z dyscyplin: inżynieria lądowa, geodezja i transport; architektura i urbanistyka; inżynieriamateriałowa; inżynieria chemiczna; inżynieria mechaniczna, a także inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka, otrzymują 100 pkt.

Firma SMAY wraz z Tomaszem Marczyńskim organizuje I Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Branży Budowlanej. 18 maja 2024 r. w Podłężu k. Krakowa odbędą się zawody, których celem jest zebranie funduszy na pomoc potrzebujących i wsparcie Fundacji Rodziny Maj im. Piotra Maja. W programie wydarzenia m.in. emocjonujący wyścig kolarski, budujący networking oraz wieczorna gala charytatywna.

„Pomaganie Buduje” to hasło i motto przewodnie sportowego wydarzenia, którego misją jest zjednoczenie branży budowlanej na rzecz pomocy potrzebującym. Firma SMAY, polski producent systemów i urządzeń wentylacyjnych oraz Tomasz Marczyński, wielokrotny Mistrz Polski w kolarstwie szosowym organizują wyścig kolarski skierowany do szerokiej społeczności firm z sektora budowlanego.

Wyścig o tytuł mistrzowski w Kolarstwie Szosowym Branży Budowlanej odbędzie się w sobotę, 18 maja 2024 roku w Podłężu k.Krakowa.

Wydarzenie oprócz sportowej rywalizacji opiewa w chęć niesienia pomocy, tym, którzy najbardziej jej potrzebują. „Pomaganie Buduje” to inicjatywa, która łączy ze sobą wyścig kolarski, networking branżowy oraz prestiżową galę charytatywną. Wszyscy członkowie branży budowlanej mogą wziąć udział w wyścigu. Jak dołączyć do wyścigu? Wystarczy wpłacić cegiełkę na rzecz potrzebujących. Cały dochód zostanie przekazany na cele statutowe Fundacji Rodziny Maj im. Piotra Maja.

Więcej o wydarzeniu:

Wyscig.smay.pl