logo

ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

100 punktów za artykuły naukowe!

Zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki z 5 stycznia 2024 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, autorzy za publikację artykułów naukowych w miesięczniku „Materiały Budowlane” z dyscyplin: inżynieria lądowa, geodezja i transport; architektura i urbanistyka; inżynieriamateriałowa; inżynieria chemiczna; inżynieria mechaniczna, a także inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka, otrzymują 100 pkt.

Dni Budownictwa Drewnianego, które odbędą się 03-04.04.2024 r. w Gdańsku, są skierowane do studentów Wydziału Inżynierii Lądowej I Środowiska I Architektury Politechniki Gdańskiej, a także projektantów, architektów i przedstawicieli firm zajmujących się lub chcących zacząć swoją przygodę z budownictwem drewnianym. Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe KOBRA oraz Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Poza prelekcjami specjalistów i ekspertów odbędą się też wystawy firm branżowych, branżowe targi pracy dla studentów, warsztatowe pokazy materiałów oraz debata dotycząca Zielonego Europejskiego Ładu - nie może Was zabraknąć!

Konferencja będzie transmitowana także online na żywo.

Więcej na https://dnibudownictwadrewnianego.pl/