logo

ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

100 punktów za artykuły naukowe!

Zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki z 5 stycznia 2024 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, autorzy za publikację artykułów naukowych w miesięczniku „Materiały Budowlane” z dyscyplin: inżynieria lądowa, geodezja i transport; architektura i urbanistyka; inżynieriamateriałowa; inżynieria chemiczna; inżynieria mechaniczna, a także inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka, otrzymują 100 pkt.

II Międzynarodowa Konferencja „Wybrane zagadnienia projektowania konstrukcji budowlanych BSD 2024” organizowana przez Wydział Budownictwa i Architektury Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się 9-11 października 2024 r. w Kielcach. Wydarzenie dotyczy szeroko pojętych zagadnień związanych z budownictwem, w szczególności projektowania konstrukcji inżynierskich. Skierowane jest zarówno do pracowników naukowych, jak i praktyków.

Podczas konferencji będą poruszane następujące tematy:

  • dynamika i stateczność;
  • nowe trendy w projektowaniu konstrukcji budowlanych;
  • niezawodność i optymalizacja;
  • symulacja numeryczna i zaawansowane metody komputerowe;
  • badania eksperymentalne.

 

Zapraszamy do śledzenia strony https://www.materialybudowlane.info.pl w celu uzyskania dalszych szczegółów dotyczących Konferencji.