logo

ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

100 punktów za artykuły naukowe!

Zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki z 5 stycznia 2024 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, autorzy za publikację artykułów naukowych w miesięczniku „Materiały Budowlane” z dyscyplin: inżynieria lądowa, geodezja i transport; architektura i urbanistyka; inżynieriamateriałowa; inżynieria chemiczna; inżynieria mechaniczna, a także inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka, otrzymują 100 pkt.

Konkurs inżynierski – zbuduj most z papieru.

W dniach 10-12 maja 2023 roku na Politechnice Gdaoskiej odbędzie się XVI edycja konkursu wyKOMBinuj mOst. Podczas konkursu uczestnicy mają za zadanie zbudowanie konstrukcji inżynierskiej – papierowego mostu mając do dyspozycji jedynie klej i papier.

Model jest oceniany według ustalonych kryteriów: nośności i masy. Drugiego dnia konkursu zostanie zorganizowana Ogólnopolska Studencka Konferencja Budowlana - KOMBOferencja.

Więcej informacji na stronach Koła Naukowego KOMBO: https://wilis.pg.edu.pl/wykombinuj-most, https://www.facebook.com/wykombinujmost.