logo

ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

100 punktów za artykuły naukowe!

Zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki z 5 stycznia 2024 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, autorzy za publikację artykułów naukowych w miesięczniku „Materiały Budowlane” z dyscyplin: inżynieria lądowa, geodezja i transport; architektura i urbanistyka; inżynieriamateriałowa; inżynieria chemiczna; inżynieria mechaniczna, a także inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka, otrzymują 100 pkt.

Stań się Wykonawcą, który umie efektywnie rozmawiać i negocjować z klientem! Bezpłatny webinar z Pawłem Tkaczykiem, wybitnym strategiem i mówcą, ekspertem budowania marki.

Każdy stawia ściany, kładzie płytki, montuje armaturę czy układa panele. Jest świetnym budowlańcem, fachowcem wykończenia wnętrz… Jednak przekonać klienta, że to właśnie my robimy to najlepiej, a przy okazji jesteśmy rzetelni i terminowi, to już wyższa umiejętność! Skuteczna i jasna komunikacja to klucz do sukcesu!

Bezpłatny webinar szkoleniowy, który poprowadzi Paweł Tkaczyk.

03.11.2022 R. GODZ. 19.00

Wydarzenie online

  • Jak oferować swojej usługi lepiej niż konkurencja?
  • Jak tłumaczyć klientom kwestie problematyczne tak, by nasza marka na tym nie straciła, a nie dać sobie wejść na głowę?
  • Jak odpowiadać na pytanie, które zaczyna się od stwierdzenia jaka cena?
  • Czy sytuacja, w której mamy zlecenia na najbliższy rok, jest dla nas dobra czy zła?


TEMATYKA Z ZAKRESU:

  • kształtowania polityki cenowej
  • prowadzenia negocjacji
  • regulacji zleceniami
  • radzenia sobie z reklamacjami

 

Prowadzący: PAWEŁ TKACZYK

Od 20 lat pomaga firmom w ich rozwoju. Twierdzi, że silna marka to świetnie opowiedziana historia. I w tym skutecznie wspiera klientów i firmy takie jak m.in: Google, Orange czy HBO.

Webinar skierowany jest do wszystkich prowadzących działalność w branży budowlanej, chcących rozwijać się także pod względem marketingowym -> świadomie budować swoją markę, tworzyć interesującą ofertę handlową i skutecznie pozyskiwać klientów.

Bezpłatny webinar -> ZAPISY: https://tytan.com/pl/tytanakademia/