logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Z radością informujemy, że zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z  21 grudnia 2021 r. o zmianie i sprostowaniu komunikatu w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych autor za publikację artykułu w czasopiśmie naukowym MATERIAŁY BUDOWLANE otrzymuje 100 pkt.

Konferencja Bezpieczeństwo Pożarowe Obiektów Budowlanych odbędzie się 2-3 lutego 2022 r. w Poznaniu podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2022.

Organizatorem jest Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział Wielkopolski oraz Politechnika Poznańska. Konferencja została objęta honorowym patronatem Rektora Politechniki Poznańskiej.

Wydarzenie stanowi forum do dyskusji i wymiany doświadczeń dla projektantów, wykonawców, konstruktorów, architektów, strażaków PSP, rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, specjalistów i inspektorów ochrony przeciwpożarowej, pracowników naukowych oraz firm związanych z bezpieczeństwem pożarowym obiektów budowlanych.

Rejestracja i szczegółowe informacje na temat programu:

https://www.sitp.poznan.pl/articles/konferencja-naukowo-techniczna-na-targach-budma