logo

ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

100 punktów za artykuły naukowe!

Zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki z 5 stycznia 2024 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, autorzy za publikację artykułów naukowych w miesięczniku „Materiały Budowlane” z dyscyplin: inżynieria lądowa, geodezja i transport; architektura i urbanistyka; inżynieriamateriałowa; inżynieria chemiczna; inżynieria mechaniczna, a także inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka, otrzymują 100 pkt.

Konferencja Bezpieczeństwo Pożarowe Obiektów Budowlanych odbędzie się 2-3 lutego 2022 r. w Poznaniu podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2022.

Organizatorem jest Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział Wielkopolski oraz Politechnika Poznańska. Konferencja została objęta honorowym patronatem Rektora Politechniki Poznańskiej.

Wydarzenie stanowi forum do dyskusji i wymiany doświadczeń dla projektantów, wykonawców, konstruktorów, architektów, strażaków PSP, rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, specjalistów i inspektorów ochrony przeciwpożarowej, pracowników naukowych oraz firm związanych z bezpieczeństwem pożarowym obiektów budowlanych.

Rejestracja i szczegółowe informacje na temat programu:

https://www.sitp.poznan.pl/articles/konferencja-naukowo-techniczna-na-targach-budma