logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Z radością informujemy, że zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z  21 grudnia 2021 r. o zmianie i sprostowaniu komunikatu w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych autor za publikację artykułu w czasopiśmie naukowym MATERIAŁY BUDOWLANE otrzymuje 100 pkt.

Firma PERI, oferująca deskowania i rusztowania, ma obecnie w Polsce pięć centrów logistycznych umożliwiających świadczenie usługi naprawy deskowań. Podczas eksploatacji elementy deskowań są narażone na duże obciążenia, zniszczenie i trudne warunki atmosferyczne.

Odpowiednie korzystanie z deskowań w trakcie montażu, demontażu oraz poprawne ich składowanie i transport wydłużają czas użytkowania. Mimo wszystko, regularna konserwacja jest konieczna, aby móc uzyskać odpowiedni rezultat wykonywanych robót i wydłużyć przydatność deskowań do dalszej pracy. Serwis firmy PERI dysponuje wiedzą, fachowcami i najnowocześniejszymi maszynami pozwalającymi na przywrócenie deskowań PERI do odpowiedniego stanu. Do naprawy są stosowane wyłącznie oryginalne części, odpowiednie do danego rodzaju deskowań, spełniające najwyższe standardy – twierdzi Daniel Charubin, Dyrektor ds. Logistyki PERI Polska.

Serwis deskowań PERI pozwoli klientom znacznie dłużej świadczyć profesjonalne usługi. Oferta obejmuje trzy warianty naprawy do wyboru: zakup poszycia i akcesoriów do samodzielnej wymiany; zakup poszycia i zlecenie jego wymiany; zlecenie remontu generalnego. Możliwy jest transport elementów w ramach opcji door-to-door. Klient jest na bieżąco informowany o statusie naprawy.