logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Z radością informujemy, że zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z  21 grudnia 2021 r. o zmianie i sprostowaniu komunikatu w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych autor za publikację artykułu w czasopiśmie naukowym MATERIAŁY BUDOWLANE otrzymuje 100 pkt.

Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z firmą GO GLOBAL GROUP zaprasza do udziału w programie Polskie Mosty Technologiczne. Umożliwia on pozyskanie dofinansowania, bez wnoszenia wkładu własnego, z przeznaczeniem na ekspansję na rynki zagraniczne tj. do USA, Meksyku, Kenii, Malezji, Tajwanu i Arabii Saudyjskiej.

Maksymalna wartość dofinansowania to 540 tys. zł (max. 3 rynki, po 180 tys. zł na każdy). Nie ma konieczności wnoszenia wkładu własnego. Finansowanie pochodzi z pomocy de minimis. Środki mogą zostać przeznaczone m.in. na: działania marketingowe i promocyjne; doradztwo związane z wprowadzeniem produktu/ usługi/technologii na rynek; udział w targach, konferencjach i misjach branżowych, a także doradztwo dotyczące wzornictwa opakowań Q, projektowania katalogów, logotypów i marek produktowych. Program jest przeznaczony dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw zarejestrowanych na terenie Polski.