logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

PERI, lider w technice deskowań, rusztowań i doradztwie technicznym, poszerza swoją ofertę o usługę naprawy deskowań. Firma ma pięć centrów logistycznych wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt, zlokalizowanych w kluczowych miejscach w Polsce, umożliwiających świadczenie usługi naprawy deskowań na najwyższym poziomie.

Podczas eksploatacji elementy deskowań są narażone na duże obciążenia, zniszczenie i trudne warunki atmosferyczne. Nie zawsze mamy wpływ na to, jak są one użytkowane czy magazynowane. Odpowiednie korzystanie z deskowań w trakcie montażu, demontażu oraz poprawne ich składowanie i transport wydłużają czas ich użytkowania. Mimo wszystko, regularna konserwacja jest konieczna, aby móc uzyskać odpowiedni rezultat wykonywanych robót i wydłużyć przydatność deskowań do dalszej pracy, a w efekcie oszczędzić czas i pieniądze.

Serwis firmy PERI dysponuje wiedzą, fachowcami i najnowocześniejszymi maszynami pozwalającymi na przywrócenie deskowań PERI do odpowiedniego stanu. Do naprawy stosowane są wyłącznie oryginalne części, dostosowane do rodzaju deskowań, spełniające najwyższe standardy. – wyjaśnia Daniel Charubin, Dyrektor ds. Logistyki PERI Polska.

PERI używa nowoczesnych technologii oraz posiada wyszkolony personel. Serwis deskowań PERI pozwoli klientom znacznie dłużej świadczyć profesjonalne usługi sprzętem wysokiej jakości.

Oferta serwisu obejmuje trzy warianty naprawy do wyboru:

  • zakup poszycia i akcesoriów do samodzielnej wymiany;
  • zakup poszycia i zlecenie jego wymiany;
  • zlecenie remontu generalnego.

Możliwe jest zlecenia transport materiału w ramach opcji door-to-door. Podczas naprawy klient na bieżąco jest informowany o jej statusie.

Usługę serwisową PERI można zamówić online:

www.shop.peri.com.pl/serwis/