logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Intersystem to rodzinna firma z Otwocka Wielkiego pod Warszawą, od 1996 r. działająca w branży wykończenia i remontów. Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z klientem instytucjonalnym i indywidualnym zaowocowało stworzeniem pionierskiego rozwiązania w dziedzinie suchej zabudowy – gotowych elementów z płyt gipsowo-kartonowych oraz odlewów gipsowych GRG 3D, dostępnych pod marką FlexGips.

Profile z płyt g k FlexGips to produkty, które gwarantują:

  • możliwość skrócenia czasu wykończenia wnętrza nawet do 70%;
  • łatwość montażu, bez konieczności wtapiania, szpachlowania i szlifowania narożników. Z ich instalacją poradzi sobie każdy, nawet mało doświadczony monter;
  • dużą precyzję wykonania, zachowując równocześnie idealne kąty oraz płaszczyznę, co przekłada się na doskonały efekt końcowy;
  • mniejsze koszty w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami, jakie oferuje sucha zabudowa.

Dzięki gotowym elementom FlexGips można w prosty sposób ograniczyć liczbę elementów konstrukcyjnych i materiałowych.

Profile z płyt gipsowo-kartonowych FlexGips to także nieograniczone możliwości w aranżacji wnętrza. Wybierając je, montaż takich konstrukcji jak sufit podwieszany, ściany działowe, osłona karnisza, czy też wnęka na oświetlenie LED, staje się jeszcze prostsza niż do tej pory. Każdy z produktów dostępny jest zarówno w standardzie, jak i w wersji spersonalizowanej, stworzonej na indywidualne zamówienie klienta.

W ofercie FlexGips znaleźć można także bogaty asortyment produktów skierowanych do klientów instytucjonalnych, wśród których na szczególną uwagę zasługują ognioodporne osłony osprzętu elektrycznego (puszek elektrycznych oraz opraw oświetleniowych), chronione prawem patentowym od października 2019 r.

Więcej na www.flexgips.com oraz www.sklep.flexgips.com