logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Z radością informujemy, że zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z  21 grudnia 2021 r. o zmianie i sprostowaniu komunikatu w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych autor za publikację artykułu w czasopiśmie naukowym MATERIAŁY BUDOWLANE otrzymuje 100 pkt.

mgr inż. Andrzej Kruczek, GEO-Instruments Polska;

Adres do korespondencji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dynamiczny rozwój infrastruktury miejskiej to duże wyzwanie nie tylko dla obecnych i przyszłych włodarzy tych terenów, ale także, a może przede wszystkim, dla obecnych i przyszłych inżynierów budownictwa. Tereny przeznaczone pod inwestycje są i będą w przyszłości coraz bardziej wymagające pod względem warunków geotechnicznych, ale i zastanych terenów przylegających do inwestycji. Budujemy coraz głębiej i wyżej, na terenach, które jeszcze kilka lat temu byłyby uznane za zbyt wymagające. Trudności techniczne napędzają rozwój technologii, a jak powszechnie wiadomo, potrzeba jest matką wszystkich wynalazków.

Czytaj więcej / Read more >>

Materiały Budowlane 2/2020, strona 20 (spis treści >>)