logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Zapraszamy do udziału w VI edycji ogólnopolskiej konferencji Konstrukcje Budowlane 2019, która odbędzie się 22 listopada br. w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie. Wydarzeniu patronują: Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Izba Projektowania Budowlanego, Politechnika Warszawska oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich.

Kim są prelegenci konferencji Konstrukcje Budowlane 2019?
To rozpoznawalne i cenione nazwiska w branży! Prof. Włodzimierz Starosolski, prof. Michał Knauff, prof. Elżbieta Szmigiera, prof. Andrzej Cholewicki, dr inż. Janusz Pędziwiatr, dr inż. Jarosław Szulc, dr inż. Marcin Niedośpiał, mgr inż. Bartosz Grzeszykowski, mgr inż. Wiesław Bocheńczyk oraz architekci Marek Budzyński i Zbigniew Badowski – to mówcy tegorocznej edycji, aktywni zawodowo, wielokrotnie nagradzani za swoją pracę, zasłużeni zarówno dla nauki jak i dla polskiej branży budowlanej.

Jakie tematy omówią podczas konferencji konferencji Konstrukcje Budowlane 2019?

  • Uwzględnienie sytuacji wyjątkowych w projektowaniu konstrukcji żelbetowych
  • Oddziaływanie sprężenia na konstrukcje z betonu
  • Efekty drugiego rzędu przy wymiarowaniu słupów żelbetowych
  • Projektowanie konstrukcji zespolonych stalowo-betonowych
  • Trójwarstwowe ściany w budynkach wielkopłytowych – połączenia, diagnostyka, systemy wzmacniające
  • Prefabrykacja
  • Poprawne projektowanie i realizacja dachu zielonego
  • Skutki zmian prawa budowlanego w 2019 r. dla projektantów konstrukcji i inżynierów budownictwa  

Szczególną i niepowtarzalną atrakcją jest wystąpienie Marka Budzyńskiego i Zbigniewa Badowskiego. Architekci opowiedzą o projektowaniu i realizacji Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, a na zakończenie spotkania zabiorą Was na wycieczkę techniczną po jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków Warszawy!

Konferencja Konstrukcje Budowlane – już od 5 lat! – cieczy się dużym zainteresowaniem wśród praktyków z branży budowlanej, projektantów, konstruktorów, inżynierów i ekspertów budowlanych, a także osób związanych z wykonawstwem i nadzorem budowlanym.

Szczegółowy program spotkania oraz warunki uczestnictwa
sprawdzisz na stronie internetowej:  

Czekamy na Ciebie!

 

Źródło: Instytut PWN

06.09.2019 r.