logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Od kwietnia do czerwca br. w sklepach Würth Polska, oferujących specjalistyczne produkty i rozwiązania m.in. dla przemysłu i budownictwa, odbędą się dni otwarte. Podczas cyklu 19 wydarzeń profesjonaliści z różnych branż będą mogli wziąć udział w szkoleniach i prezentacjach przygotowanych przez ekspertów Würth Polska.

Dni otwarte w sklepach stacjonarnych Würth Polska rozpoczną się 9 kwietnia 2019 r. i potrwają do końca czerwca. Podczas wydarzeń profesjonaliści z różnych branż będą mogli zapoznać się z nowościami produktowymi firmy, a także wziąć udział w szkoleniach i prezentacjach przygotowanych przez ekspertów Würth Polska. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a do każdego zakupu dokonanego podczas eventu przewidziana jest premia w postaci nagrody rzeczowej.

— Zgodnie z hasłem „Blisko. Bliżej. Würth!” wychodzimy z inicjatywą spotkań z klientami, organizując dni otwarte w sklepach stacjonarnych Würth Polska. W tym roku dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy szeroką ofertę szkoleń i prezentacji, które umożliwią zapoznanie się z naszymi nowościami oraz przetestowanie wybranych produktów. Program wydarzeń został ułożony w ten sposób, by każdy profesjonalista – bez względu na branżę – mógł znaleźć coś dla siebie — mówi Alicja Rippel, Dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

Pokazy, testy i szkolenia w sklepach Würth Polska
Podczas cyklu eventów odwiedzający będą mieli możliwość przyjrzeć się testom wytrzymałości zamocowań oraz wkrętów i nitów samowiercących. Odbędą się pokazy wiercenia, cięcia, szlifowania i techniki diamentowej, a także wytrzymałości klejów. Eksperci przedstawią ofertę membran dachowych oraz nowatorskich dalmierzy laserowych i systemów pozycjonowania. Zaprezentują także zupełnie nowe ceramiczne materiały ścierne. Fani motoryzacji będą mogli zapoznać się z ofertą systemów wymiany szyb samochodowych, narzędzi specjalistycznych dla warsztatów, a także dowiedzą się, jak często i w jaki sposób wymieniać płyn chłodniczy. Zostanie zaprezentowana także zabudowa warsztatu mobilnego Würth. W ramach Doświadczalni Würth klienci będą mieli okazję sprawdzić działanie chemii technicznej z asortymentu marki.

Harmonogram dni otwartych Würth Polska:

• Kwiecień:

Warszawa ul. Modlińska 244A – 9.04, Nowy Sącz – 11.04, Stare Bielice k/Koszalina –16.04, Warszawa ul. Puławska 324 – 25.04

• Maj:

Bydgoszcz – 7.05, Gdańsk – 9.05, Tarnów – 14.05, Częstochowa – 16.05, Zielona Góra – 21.05, Gorzów Wlkp. – 23.05, Warszawa Al. Jerozolimskie 332 A – 28.05, Bytom (nowy sklep) – 30.05.

• Czerwiec:

Bielsko-Biała – 4.06, Gliwice – 6.06, Warszawa ul. Płowiecka 44 – 11.06, Białystok – 13.06 i 14.06, Radom – 18.06, Opole – 25.06, Wrocław – 27.06.

— W trakcie dni otwartych nasi eksperci będą do dyspozycji klientów, udzielając rad i pomagając w zakupach — dodaje Alicja Rippel. — We wrześniu planujemy rozpoczęcie kolejnej, jesiennej tury dni otwartych w sklepach Würth Polska. Dni otwarte Würth Polska odbędą się w godz. 9:00–17:00. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie www.wurth.pl

Źródło: Würth Polska

05.04.2019 r.