logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

3-4 kwietnia 2019 r. w Krakowie odbędzie się VI konferencja Projektowanie Przyszłości, organizowana przez Stowarzyszenie Klaster Technologii Informacyjnych w Budownictwie (BIM Klaster) i KONFOTEKĘ Sp. z o.o. Zaplanowano wiele ciekawych prelekcji na temat realizacji inwestycji w technologii BIM oraz kilkanaście warsztatów z praktykami.

Tegoroczna konferencja Projektowanie Przyszłości, organizowana przez Stowarzyszenie Klaster Technologii Informacyjnych w Budownictwie (BIM Klaster) i KONFOTEKĘ Sp. z o.o., podzielona została na dwie części: część plenarna odbędzie się 3 kwietnia br. w Międzynarodowym Centrum Kultury (Rynek 25, Kraków), zaś warsztatowa - 4 kwietnia br. w Małopolskim Centrum Technologii Informacyjnych (ul. Podole 60, Kraków).

Wśród zaproszonych prelegentów są eksperci z Polski i zagranicy. Tematy prezentacji dotyczyć będą zagadnień związanych z realizacją inwestycji w technologii BIM - zarówno na etapie projektowania, jak i budowy, kwestii związanych z procesem legislacyjnym, a także warunkami kontraktowymi dla projektów realizowanych w tej technologii. Zaplanowane 16 warsztaty praktyczne odbywać się będą równolegle w czterech salach, w specjalistycznych blokach tematycznych (każdy z uczestników będzie mógł skorzystać z czterech zajęć). Ponadto w przerwach pomiędzy warsztatami będzie można wymieniać doświadczenia i rozmawiać z ekspertami. Zarówno w pierwszym i drugim dniu wydarzenia dostępne będą stoiska Partnerów i Wystawców.

Szczegółowe informacje na temat programu konferencji i tematów warsztatów dostępne są na stronie: www.projektowanieprzyszlosci.pl.  

Partnerami konferencji są: Wschodni Klaster Budowlany, Krakowski Park Technologiczny, Forum Klastrów Małopolski, Klaster Zrównoważona Infrastruktura, Małopolskie Centrum Budownictwa Energooszczędnego oraz Stowarzyszenie BIM dla Polskiego Budownictwa. Wśród partnerów merytorycznych znaleźli się: WSC Witold Szymanik i S-ka, BENTLEY Systems, ARKANCE Systems, LEICA, VECTORWORKS oraz Dalux. Zaś jednym z partnerów medialnych jest miesięcznik "Materiały Budowlane".

Rejestracja dostępna jest za pośrednictwem platformy Conrego: https://projektowanieprzyszlosci.conrego.com/. Możliwe jest uczestnictwo w jednym, wybranym dniu konferencji lub w obu. Organizatorzy przewidzieli specjalne zniżki dla studentów uczelni technicznych.  

Źródło: KONFOTEKA Sp. z o.o.

15.03.2019 r.