logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

XIX Forum Termomodernizacja odbędzie się w już 3 kwietnia br. w Warszawie. Wydarzenie, organizowane przez Zrzeszenie Audytorów Energetycznych, tradycyjnie gromadzi audytorów, projektantów, przedstawicieli wyższych uczelni technicznych oraz innych specjalistów z obszaru efektywności energetycznej. Tematem przewodnim tej edycji Forum są „Odnawialne źródła energii – droga do niskoemisyjnego budownictwa”.

Forum Termomodernizacja, organizowane przez Zrzeszenie Audytorów Energetycznych (ZAE), to doskonała okazja do osobistych kontaktów i możliwość zapoznania się z najnowszymi informacjami z zakresu poszanowania energii. Wydarzenie tradycyjnie gromadzi audytorów energetycznych, projektantów, przedstawicieli środowisk naukowo-badawczych oraz innych specjalistów z obszaru efektywności energetycznej. Tematem przewodnim tegorocznej, XIX edycji Forum są: „Odnawialne źródła energii – droga do niskoemisyjnego budownictwa”.

Wśród tematów organizatorzy Forum Termomodernizacja 2019, zaplanowali między innymi:

  • kierunki i zakres zmian w systemie świadectw charakterystyki energetycznej,
  • droga do niskoemisyjnego budownictwa,
  • technologie OZE w głębokiej termomodernizacji budynków,
  • termomodernizacja do standardu nZEB,
  • pompy ciepła - sposób na ograniczenie niskiej emisji,
  • instrumenty finansowe wspierające poprawę efektywności energetycznej i OZE.

Zaprezentowane zostaną również wyniki raportu "Building Market Briefs".

Honorowy patronat nad Forum Termomodernizacja 2019 sprawują: Ministerstwo Przedsięborczości i Technologii, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Zaś miesięcznik "Materiały Budowlane" jest jedym z patronów medialnych wydarzenia.

XIX Forum Termomodernizacja odbędzie się 3 kwietnia 2019 r.
budynek Tower-Service, ul. Tytusa Chałubińskiego 8, Warszawa

Szczegółowy program Forum dostępny jest na stronie - www.zae.org.pl

Źródło: ZAE

15.03.2019 r.