logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Certyfikat DAFARusza V edycja kampanii "Wybierz firmę z Certyfikatem DAFA!", organizowanej przez Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA. Przedsięwzięcie ma na celu promocję wysokich standardów w budownictwie, zarówno w odniesieniu do usług, jak i oferowanych materiałów budowlanych.

Walka o to, aby wysoki standard w budownictwie stał się czymś naturalnym i oczywistym nie jest łatwa. W Stowarzyszeniu Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA wierzą, że warto inwestować w jakość bo pamięta się ją dłużej niż cenę. Oferując wysokiej jakości produkty i realizując inwestycje na najwyższym poziomie firmy członkowskie DAFA stają się przykładem dla innych.

Stowarzyszenie DAFA nagradza rzetelność firm specjalnym certyfikatem, który stanowi solidną rekomendację i pozwala dokonać przemyślanego wyboru. Certyfikat DAFA to wyróżnienie, które stawia firmy w gronie partnerów biznesowych cechujących się wiarygodnością biznesową. Jest potwierdzeniem wysokiego poziomu fachowości oraz wiedzy w zakresie prawidłowego wykonywania i doboru materiałów na dachy płaskie, zielone i fasady.

Jeżeli jesteś inwestorem lub generalnym wykonawcą, planujesz budowę, masz projekt i chcesz zaoszczędzić żmudne poszukiwania partnerów i podwykonawców - sprawdź Katalog Członków DAFA - bazę godnych zaufania firm, dostępną na www.dafa.com.pl.

 

Źródło: Stowarzyszenie DAFA

 

 11.03.2019 r.