logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Fundacja Otwartego Dostępu Do Wiedzy i Umiejętności Dla Energooszczędnego Budownictwa LAMBDA, zaprasza na pierwszą konferencję poświęconą efektywności energetycznej budynków. Wydarzenie będzie miało miejsce 25 listopada 2016 r. w Tychach.

Celem fundacji LAMBDA jest szeroko pojęta edukacja, poprzez organizację szkoleń i konferencji oraz fachowe doradztwo techniczne, na temat termomodernizacji budynków, zrównoważonego rozwoju oraz zasad gospodarki obiegowej w budownictwie. 

I konferencja Fundacji Lambda w Tychach poświęcona będzie optymalizacji efektywności energetycznej budynków w procesach projektowania, doboru jakościowego materiałów oraz profesjonalnego wykonawstwa.

Organizatorzy zaprosili do współpracy uznanych ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą z uczestnikami konferencji, w tym: 

  • dr hab inż. Robert Wójcik, profesor, kierownik Katedry Budownictwa Ogólnego i Fizyki Budowli na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie;
  • dr Tomasz Steidl, adiunkt w Katedrze Budownictwa Ogólnego i Fizyki Budowli na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej;
  • prof. dr Mark Bomberg, profesor Uniwersytetów Technicznych w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Chinach;
  • dr Kazimierz Konieczny, adiunkt, kierownik Śląskiego oddziału Instytutu Techniki Budowlanej;
  • dr Jacek Dembowski, adiunkt, Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej;
  • dr Małgorzata Fedorczak-Cisak, adiunkt Instytutu Małopolskiego Laboratorium Budownictwa Energooszczędnego w Krakowie;
  • mgr inż. Tomasz Sumera, audytor energetyczny Krajowej Agencji Poszanowania Energii.

Ponadto zaplanowano wystąpienie Adama Grylewicza, prezesa Fundacji Otwartego Dostępu Do Wiedzy i Umiejętności Dla Energooszczędnego Budownictwa, pomysłodawcę i organizatora konferencji.

Konferencja odbędzie się 25 listopada 2016 r., godz. 10:00, ul. Towarowa 23, Tychy. Udział w niej jest bezpłatny i wymaga zgłoszenia drogą elektroniczną. Więcej informacji na stronie www.fundacjalambda.pl

Źródło: fundacja Lambda

20.10.2016 r.