logo

ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

100 punktów za artykuły naukowe!

Zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki z 5 stycznia 2024 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, autorzy za publikację artykułów naukowych w miesięczniku „Materiały Budowlane” z dyscyplin: inżynieria lądowa, geodezja i transport; architektura i urbanistyka; inżynieriamateriałowa; inżynieria chemiczna; inżynieria mechaniczna, a także inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka, otrzymują 100 pkt.

www.konferencja-przemyslchemiczny.pl

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego SITPChem zaprasza do aktywnego udziału konferencji naukowo-technicznej „Przemysł Chemiczny”, która odbędzie się 5-7 grudnia 2023 r. w budynku FSNT NOT w Warszawie.

Patronat nad Konferencją objął Minister Edukacji i Nauki.

Tematyka konferencji:

  • Edukacja i Nauka
  • Rozwój i Technologia
  • Ochrona Środowiska.

 

W trakcie uroczystej gali konferencyjnej przyznana zostanie godność: „Inżynier Przemysłu Chemicznego” jako wyróżnienie promujące wybitne osiągnięcia w rozwoju oraz pozycji przemysłu chemicznego w Polsce.

Kontakt:
Jerzy Klimczak- Prezes Zarządu Głównego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego SITPChem
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 603 192442

Józef Kozieł – Przewodniczacy Komitetu Organizacyjnego Konferencji
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 601 553001