logo

ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z 17 lipca 2023 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, autorzy za publikację artykułu naukowego w miesięczniku MATERIAŁY BUDOWLANE otrzymują 140 pkt.

Zapraszamy na VII Konferencję Naukowo-Techniczną „Aktualne Problemy w Budownictwie Ogólnym i Inżynierii Przedsięwzięć Budowlanych – BUDIN 2023” Szklarska Poręba, 30–31 marca 2023 r.

 

 

Tematyka Konferencji:
▪ budownictwo ogólne ▪ remonty i modernizacja obiektów budowlanych ▪ badania, badania nieniszczące, diagnostyka materiałów i obiektów budowlanych ▪ fizyka budowli, budownictwo zrównoważone i efektywność energetyczna budynków ▪ komputerowe metody modelowania i projektowania obiektów budowlanych ▪ technologia i zarządzanie w budownictwie

Terminy
▪ przesłanie zgłoszenia uczestnictwa w Konferencji, tematu referatu, informacji o eksponatach na wystawę lub o wystąpieniu promocyjnym.
▪ przesłanie przez organizatorów informacji o zakwalifikowaniu tematu referatu i wzoru jego przygotowania.
▪ nadesłanie pełnego tekstu artykułu do wybranego czasopisma - 28.02.2023
▪ opublikowanie artykuły w wybranym czasopiśmie – zgodnie z harmonogramem wydawniczym

Organizatorzy
▪ Katedra Budownictwa Ogólnego, Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego, Politechnika Wrocławska – Prof. dr hab. inż. Krzysztof Schabowicz
▪ Komitet Naukowy – przewodniczący: dr hab. inż. Jarosław Konior, prof. uczelni
▪ Komitet Organizacyjny – przewodniczący: dr inż. Mariusz Szóstak

Zgłoszenie uczestnictwa
• zgłoszenie tematu referatu prosimy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• zgłoszenie uczestnictwa w Konferencji, wystąpień promocyjnych lub wystaw sponsorów prosimy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej szczegółów o Konferencji: http://kbo-wbliw.pwr.edu.pl/konferencja-budin

Konferencja BUDIN 2023 Komunikat (POBIERZ PDF).