logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Białymstoku serdecznie zaprasza do udziału w IX Seminarium Technicznym pt.: „Aktualne zagadnienia budownictwa komunikacyjnego”, zorganizowanym pod patronatem honorowym prof. dr hab. inż. Janusza Dyducha, Prezesa SITK RP, które odbędzie się  8-10 lutego 2017 r. w Hotelu LOFT 1898 w Suwałkach

Seminarium co roku gromadzi od 120 do 150 uczestników i jest doskonałą okazją do integracji środowiska specjalistów budownictwa komunikacyjnego oraz wymiany informacji o planach rozwoju i bieżących realizacjach inwestycji w regionie. Sprzyja również wymianie doświadczeń i opinii, a także zdobywaniu wiedzy, którą służą zaproszeni goście z różnych krajowych ośrodków  naukowych. 

W tym roku prelegentami będą uznani naukowcy z Politechnik Wrocławskiej, Gdańskiej, Lubelskiej i Białostockiej, przedstawiciele firm wykonawczych i badawczych z branży drogowej oraz przedstawiciele GDDKiA, Zarządów Dróg Wojewódzkich, Zarządów Dróg Miejskich w Białymstoku i Suwałkach, Urzędu Wojewódzkiego i Urzędu Marszałkowskiego województwa podlaskiego oraz RDOŚ. Podobnie jak w latach poprzednich podczas Seminarium będą omawiane problemy i zagadnienia dotyczące: 

- planowanego rozwoju sieci dróg krajowych, wojewódzkich i miejskich w województwie podlaskim;

- projektowania i technologii budowy nawierzchni drogowych oraz ich utrzymania; 

- zagadnień z zakresu projektowania dróg i inżynierii ruchu oraz obiektów inżynierskich; 

- zagadnień prawnych i problemów ochrony środowiska w budownictwie komunikacyjnym. 

Do programu seminarium włączono  również referaty dotyczące planowanego rozwoju dróg kolejowych i komunikacji lotniczej. Cześć merytoryczna, podobnie jak w latach ubiegłych, zostanie urozmaicona o atrakcje artystyczne i inne... niespodzianki! Program jt opracowano we współpracy z pracownikami naukowymi Zakładu Inżynierii Drogowej Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej. 

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w  Seminarium. Zainteresowanych prosimy o kontakt oraz wypełnienie i przesłanie zgłoszenia na dane adresowe: tel./fax.: +48 85 744-30-88, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą: SITK RP Oddział w Białymstoku, ul. M.C. Skłodowskiej 2, 15-950 Białystok. 

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość, za dodatkową opłatą prezentacji Państwa firmy w czasie trwania Seminarium. Forma i zakres prezentacji firmy do uzgodnienia z organizatorami. W tym celu prosimy o kontakt z Markiem Gwiazdowskim (tel. 509 782 264) lub Krzysztofem Gleba-Zawadzkim (tel. 600 823 433) lub biurem Oddziału SITK RP w Białymstoku tel.: +48 85-744-30-88 lub +48 515-264-044, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . 

Bardzo liczymy na Państwa udział w organizowanym Seminarium.

Pobierz program seminarium

Pobierz zaproszenie

Pobierz zgłoszenie

 

09.01.2017 r.