logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Politechnika Warszawska Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii w Płocku zaprasza na trzecią edycję konferencji Młodzi dla Techniki, prezentującej dorobek naukowy młodych pracowników nauki, doktorantów i studentów tej uczelni. Konferencja odbędzie się 7-8 września 2017 r.

Konferencja "Młodzi dla Techniki 2017" (7-8 września 2017 r.), organizowana przez Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej w Płocku, stanowi integralną część obchodów 50-lecia Filii Politechniki Warszawskiej w Płocku.

Celem konferencji jest prezentacja dorobku naukowego młodych pracowników nauki, doktorantów i studentów. Konferencja dedykowana jest nie tylko początkującym, ale także doświadczonym młodym badaczom, działającym w szerokim obszarze budownictwa i inżynierii lądowej, inżynierii środowiska, inżynierii mechanicznej i materiałowej, jak również inżynierii chemicznej i petrochemicznej.

Założeniem organizatorów jest stworzenie okazji do wymiany doświadczeń, poglądów, jak również integracji środowiska zainteresowanego współczesnymi problemami techniki.

Tematyka Konferencji "Młodzi dla Techniki 2017" obejmuje następujące zagadnienia: konstrukcje budowlane i inżynierskie; technologia i organizacja budowy; mechanika budowli; fizyka budowli; ciepłownictwo, ogrzewnictwo, wentylacja, gazownictwo; inżynieria wodna i sanitarna; konwencjonalne i alternatywne źródła energii; technologia chemiczna i petrochemiczna; inżynieria mechaniczna i materiałowa; urządzenia i systemy mechaniczne; budowa maszyn; ochrona środowiska.

Przewodniczącą Komitetu Organizacyjnego jest dr inż. Anna Krawczyńska-Piechna, natomiast Przewodniczącym Komitetu Naukowego - prof. nzw. dr hab. inż. Roman Marcinkowski.

Kontakt z organizatorami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji www.mdt2017.pw.plock.pl

09.01.2017 r.