logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

2 marca 2017 r. w Warszawie odbędzie się kolejne seminarium z cyklu Geotechnika dla Inżynierów, których celem jest prezentacja praktycznych aspektów zagadnień fundamentowania, wzmacniania podłoża i głębokich wykopów. Tematem spotkania, organizowanego przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów oraz Polskie Zrzeszenie Wykonawców Fundamentów Specjalnych, będzie „Wzmacnianie podłoża i fundamentów".  

Instytut Badawczy Dróg i Mostów (IBDiM) oraz Polskie Zrzeszenie Wykonawców Fundamentów Specjalnych (PZWFS) zapraszają na XVI Seminarium z cyklu GEOTECHNIKA DLA INŻYNIERÓW

Tegoroczne spotkanie „WZMACNIANIE PODŁOŻA I FUNDAMENTÓW 2017” odbędzie się 2 marca 2017 r. o godz. 10.15 - Warszawski Dom Technika NOT, ul. Czackiego 3/5, Warszawa, sala A (III p.).

Celem seminarium jest popularyzacja wiedzy o projektowaniu oraz wykonywaniu konstrukcji geotechnicznych. Szczególna uwaga będzie poświęcona wzmacnianiu podłoża gruntowego i fundamentów budowli. W referatach będą przedstawione praktyczne przykłady dotyczące projektowania, wykonawstwa i kontroli robót. W programie nie zabraknie tradycyjnego bukietu czarnych kwiatów autorstwa Krzysztofa Grzegorzewicza.

Tematyka seminarium skierowana jest do projektantów, wykonawców i inwestorów oraz pracowników administracji, związanych z procesem decyzyjnym dotyczącym specjalistycznych robót fundamentowych.

Więcej na stronie geo.ibdim.edu.pl (Seminaria geotechniczne).

Jednym z patronów medialnych seminarium jest miesięcznik "Materiały Budowlane".

Źródło: IBDiM

09.01.2017 r.