Forum Termomodernizacja 2025
Forum Termomodernizacja 2025, zorganizowane przez Zrzeszenie Audytorów Energetycznych (ZAE), odbyło się w październiku br. W Warszawie. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęły: Ministerstwo Rozwoju i Technologii (MRiT) oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOSiGW). Imprezę zorganizowano w formie hybrydowej, jako spotkanie stacjonarne oraz transmitowane przez internet. Bezpośredni udział w Forum wzięło 186 osób, zaś 70 śledziło transmisję internetową. Spotkanie było podzielone na trzy sesje, których głównym motywem było hasło „Efektywność energetyczna – źródło oszczędności i innowacji”.





















