logo

ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

100 punktów za artykuły naukowe!

Zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki z 5 stycznia 2024 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, autorzy za publikację artykułów naukowych w miesięczniku „Materiały Budowlane” z dyscyplin: inżynieria lądowa, geodezja i transport; architektura i urbanistyka; inżynieriamateriałowa; inżynieria chemiczna; inżynieria mechaniczna, a także inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka, otrzymują 100 pkt.

mgr inż. Przemysław Deryło, RECTOR Polska Sp. z o.o.

Adres do korespondencji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Powszechne stosowanie sprężonych prefabrykowanych stropów Rector w budownictwie użyteczności publicznej, budynkach mieszkalnych czy też podczas wymiany stropów wynika z dużej elastyczności systemów stropowych RECTOBETON i RECTOLIGHT (rysunek). Każdy budynek stawia inne wymagania przed projektantami. W wielu przypadkach lokalizacja i dostęp do budowy determinują technologię, która zapewni sprawny montaż. 

 Zobacz więcej / Read more >>

Materiały Budowlane 08/2023, strona 70-71 (spis treści >>)