logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Z radością informujemy, że zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z  21 grudnia 2021 r. o zmianie i sprostowaniu komunikatu w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych autor za publikację artykułu w czasopiśmie naukowym MATERIAŁY BUDOWLANE otrzymuje 100 pkt.

Anna Kurdyła, radca prawny z Kancelarii Radców Prawnych Licht & Przeworska s.c.

Adres do korespondencji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Mimo że wykonywanie obowiązków kierownika budowy wiąże się z koniecznością jego stałej obecności na terenie budowy, to nie ma regulacji precyzyjnie wskazujących, kiedy, jak często i jak długo kierownik budowy powinien być obecny na budowie. Kierownik budowy jest kluczowym uczestnikiem procesu budowlanego, obarczonym licznymi obowiązkami na każdym z jego etapów. Z każdą nowelizacją przepisów Prawa budowlanego zakres jego obowiązków jest rozbudowywany, co skutkuje zwiększaniem zakresu odpowiedzialności oraz coraz większymi trudnościami w podołaniu wszystkim stawianym wymaganiom i oczekiwaniom. 

   

Zobacz więcej / Read more >>

Materiały Budowlane 12/2021, strona 64-65 (spis treści >>)