logo

ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

100 punktów za artykuły naukowe!

Zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki z 5 stycznia 2024 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, autorzy za publikację artykułów naukowych w miesięczniku „Materiały Budowlane” z dyscyplin: inżynieria lądowa, geodezja i transport; architektura i urbanistyka; inżynieriamateriałowa; inżynieria chemiczna; inżynieria mechaniczna, a także inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka, otrzymują 100 pkt.

Krzysztof Wielgus, ZIDA

Adres do korespondencji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dobranie odpowiednich materiałów do dachu zielonego wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Błędy popełnione zarówno na etapie projektowania, doboru materiałów, jak i wykonania, potrafią być bardzo kosztowne w naprawie. Warto więc wykorzystywać gotowe rozwiązania systemowe oferowane przez wyspecjalizowanego producenta. W celu prawidłowego funkcjonowania dachu zielonego najważniejsze jest użycie właściwego podłoża, czyli substratu do dachów zielonych.

 

Zobacz więcej / Read more >>

Materiały Budowlane 06/2021, strona 24 (spis treści >>)