logo

ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

100 punktów za artykuły naukowe!

Zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki z 5 stycznia 2024 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, autorzy za publikację artykułów naukowych w miesięczniku „Materiały Budowlane” z dyscyplin: inżynieria lądowa, geodezja i transport; architektura i urbanistyka; inżynieriamateriałowa; inżynieria chemiczna; inżynieria mechaniczna, a także inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka, otrzymują 100 pkt.

Adam Gabrysiak, aplikant radcowski, Kancelaria Radców Prawnych Licht & Przeworska s.c.

Adres do korespondencji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wznoszenie obiektów wymaga współpracy wszystkich uczestników procesu budowlanego, a więc inwestora, inspektora nadzoru inwestorskiego, projektanta, kierownika budowy oraz wykonawcy. Kierownik budowy, jako podmiot posiadający szczególne uprawnienia i obowiązki w tym procesie, ponosi odpowiedzialność zawodową, dyscyplinarną, cywilną oraz karną za działania, jakie podejmuje podczas budowy. 

Zobacz więcej

Materiały Budowlane 7/2020, strona 68-69 (spis treści >>)