logo

ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

100 punktów za artykuły naukowe!

Zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki z 5 stycznia 2024 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, autorzy za publikację artykułów naukowych w miesięczniku „Materiały Budowlane” z dyscyplin: inżynieria lądowa, geodezja i transport; architektura i urbanistyka; inżynieriamateriałowa; inżynieria chemiczna; inżynieria mechaniczna, a także inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka, otrzymują 100 pkt.

mgr inż. Eugeniusz Midzianowski, mgr inż. Paweł Mojzess, Freyssinet Polska Sp. z o.o.

Adres do korespondencji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Firma Freyssinet Polska sp. z o.o., posiadająca duże doświadczenie w realizacji tzw. trudnych projektów, podjęła się wykonania wzmocnienia konstrukcji nośnej dachu kompleksu produkcyjno-biurowo-magazynowego fabryki Danfoss Poland w Grodzisku Mazowieckim. Przedsięwzięcie  ealizowano w systemie „projektuj i buduj”. Głównym powodem wzmocnienia dachu był montaż instalacji przeciwpożarowej wewnątrz obiektów, który
prowadzono jednocześnie z pracami firmy Freyssinet obejmującymi


Zobacz więcej >>

Materiały Budowlane 5/2020, strona 43-44 (spis treści >>)